Продава 2-СТАЕН
град Бургас, Сарафово
85 990 €
168 181.82 лв.

(1 654 €, 3 234.94 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:46 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 110 пъти.
Площ:
52 m2
Етаж:
2-ри от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2011 г.

Описание на имота:

Обзаведен двустаен с гледка море на 200 м. от плажа в Сарафово.
Апартаментът се намира в новата част на Сарафово на 200 м. от плажа. Районът е с добре изградена инфраструктура. Точно до сградата се намира автобусната спирка.

Аапртаментът е площ от 52 кв.м. и е разположен на втория етаж. Състои се от дневна с кухненски бокс, една спалня, баня с тоалетна и тераса. В банята има ванна и нова душ кабина. Апатаментът е напълно обзаведен и оборудван с техника. Всичко е в отлично състояние. Нова пералня, бойлер и хладилник. От терасата има гледка море.
До входа към сградата има голям безплатен паркинг. Етажна собственост с минимални разходи за почистване и поддръжка.

Акт 16. Битов ток индивидуална партида

Апартаментът е подходящ както за постоянно живеене, така и за инвестиция и отдаване под наем.
Особености
Тухла
За контакт:
0878121929
Агенция:
РОЯЛ ХОУМС
0878121929
РОЯЛ ХОУМС logo
В imot.bg от 2025 г.
royalhomes2012.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, ул.Д-р Нидер21
http://royalhomes.ru
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Бургас, Сарафово
Обява: 1b177874476339193

85 990 €
168 181.82 лв.
История на цената
(1 654 €, 3 234.94 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Бургас, Сарафово

Виж още имоти от Бургас или още Двустайни Апартаменти в Бургас

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Бургас Сарафово Двустайни апартаменти