Продава 2-СТАЕН
град Бургас, Хоризонт
225 900 €
441 822.00 лв.

(2 896 €, 5 664.08 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 16:37 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 32 пъти.
Площ:
78 m2
Етаж:
8-ми от 8
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2023 г.

Описание на имота:

С удоволствие представяме на Вашето внимание изключителен и стилен апартамент, разположен в един от най-бързо развиващите се квартали на Бургас Хоризонт. Имот, който съчетава модерна визия, функционалност и безкомпромисно качество, създавайки усещане за комфорт и лукс във всеки детайл.

Този дом е напълно завършен и готов за незабавно нанасяне идеален избор за хора с вкус към високия стандарт на живот.

Основни параметри:

Застроена площ: 80 кв.м
Чиста площ: 70 кв.м
Етаж: 8-ми жилищен
Състояние: обзаведен и оборудван
Паркоместа: 1 в цената + опция за още 1 срещу допълнително заплащане

Интериор и изпълнение

Апартаментът е реализиран по индивидуален дизайнерски проект, с внимание към всеки детайл и използване на висок клас материали и технологии.

Всекидневна с кухня

Пространството е модерно организирано и изключително уютно:
дизайнерска кухня с вградени електроуреди от най-висок клас
вграден хладилник и съдомиялна
фурна с керамичен плот и котлони
кухненска мелачка за отпадъци
стилна витрина за чаши
електрически диван за максимален комфорт
55 TV Sony

Спалня

изпълнена по индивидуален проект с естествени материали
висок клас мебели и гардероб
мемори матрак (160/200 см)
основно и амбиентно LED осветление

Баня

Истинско усещане за SPA в домашни условия:
обзавеждане от Grohe и Interceramic
проточен бойлер Stiebel Eltron
огледало с нагреватели и LED осветление
влагоустойчив гипсокартон и дизайнерско осветление