Продава 2-СТАЕН
град Варна, Възраждане 1
до Балканска скара
143 000 €
279 683.69 лв.

(2 167 €, 4 238.28 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 14:13 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 266 пъти.
Площ:
66 m2
Етаж:
3-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ! ВЪЗРАЖДАНЕ 1! ТУХЛА! С АСАНСЬОР! СРЕДЕН ЕТАЖ! ОБЗАВЕДЕН! С КЛЮЧ В АГЕНЦИЯТА!

Варна Естейт предлага за продажба просторен, светъл и много функционален двустаен апартамент с площ 66 кв.м, разположен на 3-ти етаж от 5 в тухлена сграда в кв. Възраждане 1
Това е от имотите, който на живо са по хубави от на снимките! Апартамента е изцяло покрит, без отстъпи!
Жилището е със западно изложение, което осигурява топлина и комфорт.
Разпределение: коридор, просторна дневна с кухня, спалня, остъклена тераса, баня с тоалетна, килер.
Към апартамента има и идеална част 20кв земя.
Апартаментът е в много добро състояние, поддържан и готов за нанасяне.
Оборудвана кухня с вградени електроуреди, подови настилки ламинат и теракот, климатик.
Функционално обзавеждане.
Сградата е разположена в комуникативен и предпочитан район, в близост до магазини, училища, детски градини и спирки на градски транспорт.
Имотът е подходящ както за живеене, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.

📌 Реф. 10544
📞 За повече информация и огледи:
Дарина Иванова 0877 240 281
Особености
Тухла
Асансьор
Обзаведен
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0877240281

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Дарина Иванова
+359877240281
Офис: ул. София 3
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ВАРНА ЕСТЕЙТ
052 58 03 58
ВАРНА ЕСТЕЙТ  logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2020 г.
varnaestate2020.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, ул. София 3
http://www.varnaestate.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Варна, Възраждане 1
до Балканска скара
Обява: 1b177867081322313

143 000 €
279 683.69 лв.
(2 167 €, 4 238.28 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Възраждане 1, до Балканска скара

Виж още имоти от Варна или още Двустайни Апартаменти във Варна

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Варна Възраждане 1 Двустайни апартаменти