Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Поморие
144 900 €
283 399.77 лв.

(1 558 €, 3 047.18 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 10:29 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 49 пъти.
Площ:
93 m2
Етаж:
5-ти от 6
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2010 г.

Описание на имота:

ЕРА Палитра ви представя за продажба ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ в новата част на гр. Поморие.
Апартаментът е с площ от 93,11 кв.м., разположен на 5 етаж в сграда с асансьор.
Имотът е преминал през основен качествен ремонт и се предлага напълно обзаведен с модерни мебели и електроуреди.
Дизайнът е изчистен и функционален, готов за незабавно нанасяне без нужда от допълнителни разходи.
Този апартамент е идеалният избор както за нов дом край морето, така и за инвестиция с висок потенциал за отдаване под наем.
Една от най-предпочитаните зони в Поморие, осигуряваща спокойствие и бърз достъп до плажа.
Не пропускайте възможността да притежавате частица от морето!
За повече информация и организиране на оглед, моля свържете се с нас!

ЕРА Е РЕГИСТРИРАН КЪМ БНБ КРЕДИТЕН ПОСРЕДНИК И МОЖЕ ДА ПРЕДОСТАВИ НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО НА СВОИТЕ КЛИЕНТИ АТРАКТИВНИ ОФЕРТИ ЗА КРЕДИТИ ОТ ВСЯКА БАНКА.

Оферта 3401560
Особености
Тухла
Обзаведен
За контакт:
0885812410
Агенция:
ЕРА ПАЛИТРА
0885812410
ЕРА ПАЛИТРА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2019 г.
erapalitra.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, ул. Булаир 27, хотел Луксор
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Поморие
Обява: 1b177865738399123

144 900 €
283 399.77 лв.
История на цената
(1 558 €, 3 047.18 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Поморие

Виж още имоти от гр. Поморие или още Двустайни Апартаменти в гр. Поморие, Бургас
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Бургас гр. Поморие Двустайни апартаменти