Продава 2-СТАЕН
град София, Банишора
174 800 €
341 879.08 лв.

(2 395 €, 4 684.21 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 18:05 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 180 пъти.
Площ:
73 m2
Етаж:
15-ти от 16
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

УНИКАЛНА ГЛЕДКА.ФУНКЦИОНАЛНО ЖИЛИЩЕ В НОВАТА ЕМБЛЕМА НА СТОЛИЦАТА 'СЕНТРАЛ ПАРК'.ПЛАЩАНЕ СЕГА 40% ,60% ПРИ АКТ 16.ОСИГУРЕНО ФИНАНСИРАНЕ ОТ БАНКА ЗА ИМОТА.С АКТ 14 И УДОСТОВЕРЕНИЕ ПО ЧЛ.181 ОТ ЗУТ.ТЕЛ.ЗА ИНФОРМАЦИЯ 0876068899,0876989885
За контакт:
0876989885
Агенция:
МАР МАРИ
0876068879 ,0876989885
МАР МАРИ   logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
marmariestates.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул.Незабравка ,ет.6,офис 605
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, Банишора
Обява: 1b177860596752121

174 800 €
341 879.08 лв.
История на цената
(2 395 €, 4 684.21 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Банишора

Виж още имоти от София или още Двустайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град София Банишора Двустайни апартаменти