Продава 2-СТАЕН
град София, Малинова долина
190 000 €
371 607.70 лв.

(3 016 €, 5 898.78 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 15:56 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 359 пъти.
Площ:
63 m2
Етаж:
3-ти от 6
Газ:
ДА
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

!!АКТ 16!! Продава се функционален двустаен апартамент с чиста площ 52.19 кв.м, разположен в нова жилищна сграда. Имотът е с практично разпределение, светли помещения и удобна тераса.

Апартаментът се състои от дневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, коридор, склад/мокро помещение и тераса. Дневната е просторна и позволява обособяване на кухненска, трапезарна и зона за отдих. Спалнята е самостоятелна и с излаз/близост до терасата. Жилището разполага с големи прозорци, които осигуряват добра естествена светлина.

Имотът е в степен на завършеност, подходяща за довършване по вкус на новия собственик. Стените са измазани и боядисани, поставена е PVC дограма, прокарани са електро и ВиК инсталации. Банята е започната с облицовка и подова настилка, като оставя възможност за финално оборудване според предпочитанията на купувача.

Разпределение по проект:
Дневна с кухненски бокс около 19.7 кв.м
Спалня около 10.7 кв.м
Баня с тоалетна около 3.4 кв.м
Коридор около 4.8 кв.м
Склад около 1.2 кв.м
Тераса около 4.9 кв.м

Апартаментът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем. Отличава се с добро разпределение, светлина и възможност новият собственик да завърши интериора изцяло по свой стил.
За повече информация и огледи на тел:0888 848 141-Николай Сухтев