Продава 2-СТАЕН
град София, Студентски град
170 000 €
332 491.10 лв.

(2 787 €, 5 450.90 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 15:57 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 421 пъти.
Площ:
61 m2
Етаж:
4-ти от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2017 г.

Описание на имота:

2-СТАЕН В СТУДЕНТСКИ ГРАД | НОВО СТРОИТЕЛСТВО | ОБЗАВЕДЕН

Titan Properties - офис Младост предлага двустаен апартамент за продажба в ж.к. Студентски град, София.

Жилището е с площ 61 кв.м и е разположено на 4-и етаж в нова шестетажна сграда. Западното изложение осигурява приятна следобедна светлина и уютна атмосфера.

Разпределение:
входно антре
хол с кухненски бокс
спалня
баня с тоалетна

Апартаментът се предлага обзаведен и оборудван, готов за нанасяне или отдаване под наем.

Отоплението е на ток, посредством климатици.

Локацията е комуникативна и предпочитана в близост до университети, спирки на градски транспорт, магазини, аптеки и ежедневни удобства.

За оглед се свържете с нас и цитирайте реф. номер: 2110498.
Особености
Тухла
Обзаведен
Асансьор
Саниран
За контакт:
0882655258
Агенция:
ТИТАН ПРОПЪРТИС РЕНТ
0897850387
ТИТАН ПРОПЪРТИС РЕНТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
titanproperties.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, жк. Младост 3, бул. Александър Малинов 51, вх.1, ет.4
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, Студентски град
Обява: 1b177858772310245

170 000 €
332 491.10 лв.
История на цената
(2 787 €, 5 450.90 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Студентски град

Виж още имоти от София или още Двустайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град София Студентски град Двустайни апартаменти