Продава 2-СТАЕН
град Бургас, Сарафово
89 900 €
175 829.12 лв.

(1 577 €, 3 084.34 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 13:14 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 108 пъти.
Площ:
57 m2
Етаж:
4-ти от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2010 г.

Описание на имота:

Прайм Глобал Груп представя 2-стаен апартамент за продажба в гр. Бургас, кв. Сарафово, Имотът е с обща площ от 57 кв.м и е подходящ както за постоянно живеене, така и за ваканционно ползване или инвестиция. Разпределението е практично и лесно за обзавеждане, с функционални помещения и добър баланс между дневна зона и самостоятелна спалня.

Вид имот: 2-стаен апартамент

Локация: гр. Бургас, кв. Сарафово

Обща площ: 57 кв.м

Брой стаи: 2

Брой спални: 1

Брой балкони: 1

Брой бани с тоалетна: 1

Подходящ за семейно жилище, ваканционен имот или отдаване под наем

Функционално разпределение с отделна спалня и дневна зона

Балкон, който осигурява допълнително пространство и светлина

Имот с търсена локация в един от предпочитаните райони на Бургас

Квартал Сарафово е предпочитан район за живеене поради близостта си до морето, спокойната среда и добрата комуникация с централната част на Бургас.

Районът предлага удобства за ежедневието, лесен достъп до основни пътни връзки и среда, подходяща както за целогодишно обитаване, така и за сезонно ползване.

Код на Имота:2912
За контакт:
0883790125

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Кристина Чутуркова
0883790125
Офис: Бургас
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ПРАЙМ ГЛОБАЛ ГРУП
0883790111
В imot.bg от 2026 г.
primeburgas.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, бул. Транспортна 13
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Бургас, Сарафово
Обява: 1b177858087429644

89 900 €
175 829.12 лв.
История на цената
(1 577 €, 3 084.34 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Бургас, Сарафово

Виж още имоти от Бургас или още Двустайни Апартаменти в Бургас

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Бургас Сарафово Двустайни апартаменти