Продава 2-СТАЕН
град София, Надежда 2
169 000 €
330 535.27 лв.

(2 414 €, 4 721.37 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 15:58 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 1047 пъти.
Площ:
70 m2
Етаж:
3-ти от 7
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1991 г.

Описание на имота:

Собственник продава БЕЗ брокер двустаен апартамент в Надежда 2.
На вниманието на всички брокери - апартамента го продавам сам, не давам процент, не желая да се снима или оглежда без реални клиенти.
Имота се намира на 3 етаж от 7 етажна сграда, с югоизточно изложение. Улица в е тиха, на 100 м. от Ломско шосе с възможност за свободно паркиране. На еднакво разстояние от метро станции е Надежда и Бели дунав. Апартамента е саниран, с нови дограми, отремонтирован, изцяло боядисан през април с миеща се боя сатен. Входът на блока е с току що сменена дограма, асансьора е след основен ремонт, като предстои боядисване на целия вход, смяна на входна врата и плочки, за който ремонт парите са събрани ( по 1200 евро на апартамент), като може да се направи справка при домоуправителя. Ремонта ще приключи до края на месеца. Апартамента се продава с цялото обзавеждане - чисто нова пералня и хладилник ноуфрост.
Жилището се състои от спалня с тераса, хол и кухня с излаз на втора тераса, Г-образен коридор с голям вграден гардероб, обща баня и тоалетна, мазе.
Чистота квадратура на апартамента е 66 кв.м. + 4 кв.м мазе + 2,17 % общи части и право на строеж. Двата балкона са по 6 кв.м всеки, като те не влизат в квадратурата. Реалната квадратура, която се ползва е 82 кв.м.
Особености
Панел
Асансьор
Обзаведен
Саниран
За контакт:
0892369898
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН