Продава 2-СТАЕН
град Стара Загора, Железник - център
107 500 €
210 251.73 лв.

(1 144 €, 2 237.47 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:48 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 27 пъти.
Площ:
94 m2
Етаж:
6-ти от 6
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

PS Property ви предлага стилен двустаен апартамент в нова бутикова сграда - съчетание от модерна архитектура, функционално разпределение и усещане за уют и простор.

Характеристики:
Жилището впечатлява още с влизането си чрез просторно входно антре, което създава комфорт и удобство още от първата крачка. Светлата всекидневна с кухненски кът е проектирана с мисъл за съвременния начин на живот - идеално пространство както за уютни вечери, така и за споделени моменти с близки и приятели.

Спалнята предлага спокойствие и уединение, а практичният дрешник добавя допълнително удобство и организация в ежедневието. Банята с тоалетна е изпълнена с модерен дизайн и възможност за стилно завършване по Ваш вкус.

Истинското бижу на този имот е огромната тераса - пространство с безкраен потенциал за кът за отдих, зелена градина, лятна трапезария или място, където да се наслаждавате на сутрешното си кафе и красивите залези.

Апартаментът е отличен избор както за лично ползване, така и като инвестиция в качествено ново строителство с бутиков характер, предлагащо спокойствие, комфорт и модерна визия.

PS Property предлага БЕЗПЛАТНА консултация и съдействие за отпускане на ипотечен или потребителски кредит, като услугата не е обвързана с покупка на имот!
За контакт:
0877810066
Брокер:
Владимир Ганчев
0877810066
Офис: гр.Стара Загора, ул.Христо Ботев 137