Продава 2-СТАЕН
град Разград, Възраждане
139 500 €
272 838.29 лв.

(1 744 €, 3 410.97 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 8:19 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 44 пъти.
Площ:
80 m2
Етаж:
5-ти от 6
Газ:
ДА
ТEЦ:
ДА
Строителство:
ЕПК, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Предлагаме Ви тристаен апартамент състоящ се от две спални, хол, кухня с трапезария, отделни баня и тоалетна и две тераси. Среден етаж и с южно изложение. Апартамента се продава частично обзаведен.
Свържете се с нас на телефон 08********30 или заповядайте на адрес: гр. Разград, пл. Независимост , сграда на книжарница ДЕНЕБОЛА етаж 2, офис RE/MAX Evolution

!!! Съдействаме и с финансиране от банки !!!
Особености
ЕПК
Асансьор
Обзаведен
За контакт:
0888930930
Агенция:
РЕ/МАКС ЕВОЛЮШЪН
0888930930
РЕ/МАКС ЕВОЛЮШЪН logo
В imot.bg от 2023 г.
remaxevolution.imot.bg
Адрес:
област Разград, гр. Разград, площад ' Независимост'
http://www.remax.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Разград, Възраждане
Обява: 1b177856319751871

139 500 €
272 838.29 лв.
История на цената
(1 744 €, 3 410.97 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Разград, Възраждане

Виж още имоти от Разград или още Двустайни Апартаменти в Разград

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Разград Възраждане Двустайни апартаменти