Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Център
Стадион Христо Ботев
99 999 €
195 581.04 лв.

(1 667 €, 3 260.37 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:32 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 567 пъти.
Площ:
60 m2
Етаж:
3-ти от 6
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

оф.25842

ТОП ЛОКАЦИЯ !!! ДВУСТАЕН С ТРИ ОТДЕЛНИ СТАИ !!! РЕАЛНА КВАДРАТУРА !!! СРЕДЕН ЕТАЖ !!! СВОБОДНО ПАРКИРАНЕ !!! Предлагаме Ви да закупите двустаен апартамент с три отделни стаи със следното разпределение : ПРОСТОРЕН ХОЛ, ГОЛЯМА СПАЛНЯ, ОТДЕЛНА КУХНЯ, БАНЯ С ТОАЛЕТНА, ПРОСТОРНО ВХОДНО АНТРЕ И ТЕРАСА. Жилището се предлага обзаведено, но без съвременни подобрения, което Ви позволява да го отремонтирате по Ваш вкус. Апартаменът се намира в близост до Стадион Ботев, детска градина, търговски обекти, спирки на градския транспорт. СВОБОДНО ПАРКИРАНЕ ПРЕД БЛОКА !!!

Авангард Риъл Естейт предлага Висока сигурност при покупка на имот и цялостно съдействие до финализиране на сделката пред нотариус. За контакт: email: [email protected]; За още актуални оферти: www.avangardrealestate.bg
Особености
Панел
Асансьор
За контакт:
0883355514

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ
0883355503;0883355512;0883355514;0883355516;
АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2017 г.
avangardimoti.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, гр. Пловдив бул Освобождение 32 , етаж 6 , офис 24
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Център
Стадион Христо Ботев
Обява: 1b177850273201292

99 999 €
195 581.04 лв.
История на цената
(1 667 €, 3 260.37 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Център, Стадион Христо Ботев

Виж още имоти от Пловдив или още Двустайни Апартаменти в Пловдив

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Пловдив Център Двустайни апартаменти