Продава 2-СТАЕН
град София, Център
229 500 €
448 862.99 лв.

(3 188 €, 6 235.19 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 14:13 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 418 пъти.
Площ:
72 m2
Етаж:
4-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1940 - 1949 г.

Описание на имота:

Номер в агенцията 54545
Агенция Абела предлага ексклузивно слънчев апартамент в Центъра. Намира се на много комуникативно място - бул Александър Стамболийски, между МОЛ София и Метростанция Сердика. Състои се от две стаи, хол, кухня, баня с тоалетна, антре и тераса. Изцяло южно изложение, отоплението е на ТЕЦ. Етаж 4 от 5. Към апартамента има мазе 6 кв.м. и таван 8 кв.м. Застроената площ по документи е 64 кв.м. без тераса и общи части. Нуждае се от ремонт.
Ключ в агенцията.
Огледи с уговорка.
За това и други наши предложения посетете сайта ни: https://abella.bg/
Особености
Тухла
Обзаведен
За контакт:
0988963239
Брокер:
Виктория Петрова
abela
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
АБЕЛА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
0887200503
АБЕЛА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2011 г.
abela.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, Красно село Бл.32
http://abella.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, Център
Обява: 1b177849800708510

229 500 €
448 862.99 лв.
История на цената
(3 188 €, 6 235.19 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Център

Виж още имоти от София или още Двустайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град София Център Двустайни апартаменти