Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Отдих и култура
291 000 €
569 146.53 лв.

(3 198 €, 6 254.74 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 13:19 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 72 пъти.
Площ:
91 m2
Етаж:
1-ви от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Имоти Премиер предлагаме на Вашето внимание стилен и модерен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони 'Гребната база' гр. Пловдив.
Имотът съчетава съвременен дизайн, функционалност разпределение и усещане за уют и комфорт.
Жилището е с искючителната квадратура от 92кв.м. и е обзаведено с висок клас мебели и електроуреди.
Разпределението е: Просторен хол с кухненски бокс, спалня, баня и тоалетна. Имотът разполага със собствен двор 34кв.м.
В цената на жилището е включено и паркомясто.
Ние от екипа на Имоти Премиер ще Ви помогнем в търсенето на мечтаното от Вас жилище, като се ангажираме да получите професионални съвети, както и изрядни документи след пълна проверка на имота. При желание на клиента съдействаме за отпускане на банкови кредити при най-изгодни условия. Разчитайте на нашата подкрепа до самото финализиране на сделката! За повече информация и огледи позвънете на посочения телефон.

Оферта: 394173
За контакт:
0878593308
Брокер:
Димитър Дичев
0878593308
Офис: Цар Борис Обединител lll 161, ет. 6
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ИМОТИ ПРЕМИЕР
0879590086
ИМОТИ ПРЕМИЕР logo
В imot.bg от 2026 г.
imotipremierplv.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, бул. Цар Борис III Обединител 161 ет.6
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН