Продава 2-СТАЕН
град София, Надежда 4
174 900 €
342 074.67 лв.

(2 915 €, 5 701.24 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 12:53 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 316 пъти.
Площ:
60 m2
Етаж:
3-ти от 6
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

ОБЗАВЕДЕН ! ! ! ОСНОВНО РЕМОНТИРАН ! ! ! СРЕДЕН ЕТАЖ ! ! ! ОТЛИЧНА ЛОКАЗИЯ ! ! ! СЕВЕРЕН ПАРК ! ! ! САНИРАН ! ! ! Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент, преустроен на тристаен, с двустранно изложение север/юг, със следното функционално разпределение - Входно антре , дневна с кухненски бокс с излаз на тераса, две самостоятелни спални, баня с тоалетна и мокро помещение. Жилището е след основен ремонт като се продава напълно обзаведено . Намира се на комуникативно място в близост до 171-ва детска градина 'Свобода', 24-ти 'ДКЦ', Хипер-маркет и спирки на градски транспорт и Северен Парк.. За ваше улеснение прилагаме схема на разпределение на имота. Обади се сега и цитирай този код:257175
За контакт:
0875363330
Агенция:
ХОУМ ТУ Ю
0875363330
ХОУМ ТУ Ю logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2014 г.
home2u4.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул. Царица Йоанна 70, ет.1, офис 1
http://www.home2u.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, Надежда 4
Обява: 1b177849321866276

174 900 €
342 074.67 лв.
(2 915 €, 5 701.24 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Надежда 4

Виж още имоти от София или още Двустайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град София Надежда 4 Двустайни апартаменти