Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Несебър
Черно море
100 000 €
195 583.00 лв.

(1 818 €, 3 555.70 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:11 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 64 пъти.
Площ:
55 m2
Етаж:
3-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2015 г.

Описание на имота:

ПРИМЕА недвижими имоти продава двустаен апартамент в гр. Несебър, кв. Черно море с площ от 55 кв.м. Състои се от дневна с кухненска част, спалня, баня с тоалетна, коридор и тераса. Намира се на ет.3 от общо 4. в самостоятелна жилищна сграда, с нормална такса поддръжка за хигиена и осветление. Жилището е обзаведено и оборудвано. В двете стаи има поставени климатици. Изграден е навес с барбекю за общо ползване от всички живущи. В близост до спирка на градски транспорт, детска градина, спортни площадки, както и на около 600 м от морето. В кв. Черно море има добра инфраструктура, различни магазини, заведения за хранене и е спокойно място за целогодишно живеене.
Особености
Тухла
Обзаведен
За контакт:
0884556605
Брокер:
Милена Моллова
0884556605
Офис: Бургас 8000 ул. Васил Левски 16 ет. 3, офис 308
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ПРИМЕА
0884 07 07 07
ПРИМЕА  logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
primea.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, ул. Васил Левски 16, ет.3, офис 308
http://www.primeabg.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Несебър
Черно море
Обява: 1b177849069753449

100 000 €
195 583.00 лв.
История на цената
(1 818 €, 3 555.70 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Несебър, Черно море

Виж още имоти от гр. Несебър или още Двустайни Апартаменти в гр. Несебър, Бургас
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Бургас гр. Несебър Двустайни апартаменти