Продава 2-СТАЕН
град Шумен, Център
125 000 €
244 478.75 лв.

(1 866 €, 3 649.58 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:01 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 118 пъти.
Площ:
67 m2
Етаж:
2-ри от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

ИМОТИ НАСТЕВ предлага за продажба стилно обзаведен двустаен апартамент в сграда ново строителство.

Жилището е функционално разпределено и се състои от:

антре
кухня с просторен дневен тракт
спалня
тераса
баня с тоалетна

Апартаментът се продава напълно обзаведен и оборудван с висок клас мебели и електроуреди, готов за нанасяне.

Имотът се намира на комуникативно и предпочитано място, в близост до хранителни магазини, детска градина, автобусни спирки и други удобства.

Подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция.

За повече информация, моля заповядайте в нашият офис на площад Кристал, ул.'П.Волов' 1,Телефон - 0882150233 и 0899939631
Агенцията разполага и с много други предложения съобразно вкуса, изискванията и възможностите на клиентите!
При нас можете да получите БЕЗПЛАТНО компетентни съвети и съдействие при получаването на изгодни кредити.
Особености
Тухла
Асансьор
Обзаведен
Контрол на достъпа
За контакт:
0882150233

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ИМОТИ НАСТЕВ
0899327066
ИМОТИ НАСТЕВ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2011 г.
imotinastev.imot.bg
Адрес:
област Шумен, гр. Шумен, ул. Панайот Волов 1
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Шумен, Център
Обява: 1b177848290316459

125 000 €
244 478.75 лв.
История на цената
(1 866 €, 3 649.58 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Шумен, Център

Виж още имоти от Шумен или още Двустайни Апартаменти в Шумен

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Шумен Център Двустайни апартаменти