Продава 2-СТАЕН
град Бургас, Възраждане
149 999 €
293 372.54 лв.

(1 786 €, 3 493.11 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 17:37 на 10 май, 2026 год.
Обявата е посетена 143 пъти.
Площ:
84 m2
Етаж:
3-ти от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1995 г.

Описание на имота:

Ексклузивно от Urban Properties! Продава чудесен Двустаен апартамент в близост до центъра на града. Апартамент в тухлена сграда от 1995г, находяща се в жк. Възраждане на ъгъла на улиците 'Македония' и 'Гладстон. В добре поддържан вход с добри общи части. Апартаментът е с Източно изложение и се състои от: Входно Антре, Коридор, Хол с Кухненски Бокс, Спалня, Баня с Тоалетна, балкон пред спалнята с излаз и от Хола. Възможно е обособяване на втора малка спалня /чрез преграждане на спалният кът в хола/. Отоплението е решено чрез два климатика и отделно има изградена отоплителна система с подово отопление и радиатори на ток. Жилището е в добро общо състояние с ПВЦ дограма, но се нуждае от освежителен ремонт. Продава се заедно с наличното обзавеждане. В СГРАДАТА НЯМА АСАНСЬОР! На пешеходно разстояние/7-8 мин./ от цетъра на града, в близост до спирки на градски транспорт, училища, детски градини, магазини, заведения, пазар, парк и т.н.
Този имот е подходящ както за живеене, така и за инвестиция с цел отдаване под наем. Заповядайте да Ви го покажем.
Агенцията оказва пълно съдействие за ипотечен кредит, чрез лицензиран кредитен консултант. За допълнителна информация по тази и други изгодни оферти, тел: 0897832222 С удоволствие ще отговорим на всички Ваши въпроси
Особености
Тухла
Контрол на достъпа
За контакт:
0897832222
Агенция:
ЪРБЪН ПРОПЪРТИС
0897832222
ЪРБЪН ПРОПЪРТИС logo
Медал за прослужено време