Продава 2-СТАЕН
област София, гр. Ботевград
103 000 €
201 450.49 лв.

(1 471 €, 2 877.03 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 20:53 на 9 май, 2026 год.
Обявата е посетена 180 пъти.
Площ:
70 m2
Етаж:
4-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Предлагаме ви двустаен апартамент с ьгозападно изложение в центърът на град Ботевград срещу кино ''Форум''.Апартаментът има:кухня,хол,спалня и баня с тоалетна.Апартаментът е саниран и с нова PVC дограма.Към него има таванска стая и мазе.Отоплението на газ.
Особености
Тухла
За контакт:
0898487913
Агенция:
НОВА СОФИЯ
0898487913
НОВА СОФИЯ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2006 г.
sunnyhome.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр.София,ул.''Хисаря'' 3-А
http://www.novasofia.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област София, гр. Ботевград
Обява: 1b177834918729470

103 000 €
201 450.49 лв.
История на цената
(1 471 €, 2 877.03 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област София, гр. Ботевград

Виж още имоти от гр. Ботевград или още Двустайни Апартаменти в гр. Ботевград, София
Обяви за имоти Продажби област София гр. Ботевград Двустайни апартаменти