Продава 2-СТАЕН
град София, Карпузица
196 175 €
383 684.95 лв.

(2 928 €, 5 726.67 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:16 на 9 май, 2026 год.
Обявата е посетена 195 пъти.
Площ:
67 m2
Етаж:
3-ти от 5
Газ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2017 г.

Описание на имота:

ТОП ОФЕРТА!!!

Слънчев и готов за нанасяне! Югозападен 2-стаен в кв. Карпузица

ОПИСАНИЕ:
Търсете утен дом, в който просто да влезете?

Предлагаме Ви изключително светъл и функционален двустаен в модерна тухлена сграда (2017 г.), разположена на тиха и зелена улица в кв. Карпузица.

Имотът съчетава спокойствието на район Витоша с бърз достъп до ключови пътни артерии като бул. Никола Петков и ул. Монтевидео .

ОСНОВНИ ПРЕДИМСТВА:

Светлина и топлина: Изцяло югозападно изложение апартаментът е облян в слънце през целия ден, което гарантира минимални разходи за отопление.

Модерно строителство: Сграда с Акт 16 от 2017 г., разполагаща се с асансьор и отлични общи части.

Готов за живеене: Жилището се продава напълно обзаведено и оборудвано (както е на снимките). Идеално е както за нов дом, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ (Площ 66.51 кв.м):

Входно антре с обособен склад/мокро помещение (изключително практично!);

Просторна и приветлива дневна с кухненски бокс;

Уютна непреходна баня;

Баня с тоалетна;

Слънчева тераса, подходяща за релакс.

ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Отопление: Индивидуално газово котле с радиатори + монтиран климатик за максимален комфорт. Наличен е и бойлер като алтернатива.

Етаж: 3-ти от 5.

ЛОКАЦИЯ И ПАРКИРАНЕ:

Свободно паркиране около сградата и опция за наемане на гараж в подземния паркинг.

Транспортна достъпност: На метри от спирки на автобуси 59, 60, 111 и 260. Бърза връзка с бул. Цар Борис III и Околовръстен път.