Продава 2-СТАЕН
град Стара Загора, Три чучура - север
91 900 €
179 740.78 лв.

(1 372 €, 2 683.40 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:12 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 500 пъти.
Площ:
67 m2
Етаж:
1-ви от 9
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

? НОВА ТОП ОФЕРТА В гр. СТАРА ЗАГОРА ПАНОРАМА ПАРК! ???

Продава се просторен двустаен апартамент в един от най-предпочитаните нови комплекси в града!

? Основни предимства:
?? 67 кв.м функционално разпределение
?? Изложение: ЮГ / ЗАПАД
?? Невероятна гледка към боровата гора ?
?? Просторна Г-образна тераса около 30 кв.м
?? Възможност за обособяване на ВТОРА СПАЛНЯ
?? Светъл и просторен дневен тракт
?? Контролиран достъп
?? Свободни паркоместа
?? Ново тухлено строителство
?? Отлична инвестиция или бъдещ дом

? Комплексът се изгражда с висок клас материали:
?? Немска PVC дограма
?? Шумо и топлоизолация
?? Луксозни общи части
?? Безшумни асансьори
?? Модерна визия и отлична локация

? Цена: 91 900
0576
Особености
Тухла
За контакт:
0877101287

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
МАТЕЕВ ИМОТИ
0878935636
МАТЕЕВ ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2016 г.
mateevimoti.imot.bg
Адрес:
област Стара Загора, гр. Стара Загора, Света Троица 182
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Стара Загора, Три чучура - север
Обява: 1b177822793972343

91 900 €
179 740.78 лв.
История на цената
(1 372 €, 2 683.40 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Стара Загора, Три чучура - север

Виж още имоти от Стара Загора или още Двустайни Апартаменти в Стара Загора

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Стара Загора Три чучура - север Двустайни апартаменти