Продава 2-СТАЕН
град Велико Търново, Картала
97 000 €
189 715.51 лв.

(1 406 €, 2 749.90 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 17:55 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 290 пъти.
Площ:
69 m2
Етаж:
1-ви от 6
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Не е въведен в експлоатация

Описание на имота:

ЕРА Царевец продава ексклузивно двустаен апартамент в новостроящ се жилищен комплекс в кв. Картала , гр. Велико Търново.
Предлагаме ви отлична възможност за нов дом или инвестиция в модерен затворен комплекс, разположен в един от най-предпочитаните квартали на Велико Търново Картала . Районът съчетава тишина и природа с удобен достъп до градската инфраструктура, парк и новострояща се детска градина.

Разположен на първи жилищен етаж, този функционален двустаен апартамент предлага застроена площ от 59,80 кв.м и обща площ от 69,12 кв.м. С източно изложение, жилището е изпълнено с естествена светлина и топлина. Жилището разполага със следното разпределение:
- Антре
- Светла и отворена дневна с кухненски бокс и трапезария
- Спалня
- Баня с тоалетна
- Тераса

Апартаментът се предлага по БДС, завършен до шпакловка и замазка. Намира се в сграда, която съвсем скоро очаква Акт 15, като очаквания срок на завършване е до края на 2026 година.

Жилищната сграда има елегантна и съвременна визия. Контролираният достъп с чип или пръстов отпечатък осигурява сигурност и спокойствие за обитателите. Сградата се отличава с висок стандарт на изпълнение:
- Фасада с естествен камък и испански гранитогрес
- Антрацитова PVC дограма с троен стъклопакет за отлична шумо- и топлоизолация
- Зидария с гръцки тухли KEBE
- Топлоизолация BAUMIT EPS, осигуряваща енергийна ефективност

Този апартамент е отлично решение както за лично ползване, така и като дългосрочна инвестиция.