Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
87 110 €
170 372.35 лв.

(1 556 €, 3 043.27 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Публикувана в 14:26 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 61 пъти.
Площ:
56 m2
Етаж:
2-ри от 4
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

PROJECT HOME / Проджект Хоум представя: Двустаен апартамент без такса поддръжка с гледка море! Без комисионна от купувача! АКТ 14! Разсрочено плащане!
Предлагаме за продажба функционален двустаен апартамент в нова жилищна сграда без такса поддръжка, разположена в самото начало на Свети Влас (местност Инцараки).

Основни характеристики на апартамента:
Площ: 56,2 кв.м.
Етаж: 2-ри

Разпределение: Антре, просторна всекидневна с кухненски бокс, уютна спалня, баня с тоалетна и балкон с директна гледка към морето!

Степен на завършеност: Завършен до ключ с изцяло готова баня.

За сградата: Сградата е в процес на строителство, като се очаква въвеждане в експлоатация (Акт 16) през декември 2026г.

Налични за продажба са и други двустайни и тристайни жилища (51 кв.м. - 107 кв.м.) на цени от 77250 до 166935
Сградата ще разполага с открит паркинг. Инвеститорът предвижда цялостно обезпечение на имотите с 10 паркоместа и бъдещите собственици ще имат възможност да си закупят.
Условия за плащане: Възможност за разсрочено плащане

Локация:
Плаж: 800 м.
Удобства: 500 м до супермаркет Меркурий.

Брокер- Гергана Димова
1023

PROject HOME оказва на своите клиенти пълно съдействие за кредитиране, ремонт, дизайн и изработка на мебели по поръчка!
Особености
Тухла
Асансьор
С паркинг
За контакт:
0883222808
Агенция:
ПРОДЖЕКТ ХОУМ БГ ЕООД
0893008787
ПРОДЖЕКТ ХОУМ БГ ЕООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2023 г.