Продава 2-СТАЕН
град София, гр. Нови Искър
108 000 €
211 229.64 лв.

(1 543 €, 3 017.85 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Публикувана в 13:01 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 622 пъти.
Площ:
70 m2
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Последни 3 двустайни апартамента в Нови Искър!
Цена от 1500 /кв.м без ДДС
Сграда пред Акт 16.

Понякога най-силната реклама не са обещанията.
А резултатът.

Тук не купувате проект на хартия .
Виждате реално изпълнена сграда с модерна визия, завършени фасади, просторни тераси и усещане за качествено строителство още от първия поглед.

✔ Сграда пред Акт 16
✔ Само 3 свободни двустайни апартамента
✔ Отлична цена за района
✔ Нова сграда с модерна архитектура
✔ Светли и функционални разпределения
✔ Спокоен район с бърз достъп до София
✔ Реално изпълнение, което отговаря на първоначалната визия

Нови Искър се развива все по-силно като предпочитано място за живеене баланс между спокойствие, пространство и удобна връзка с града.

Сградата вече показва какво получавате.
А това носи спокойствие, което не може да се нарисува на 3D визуализация.

📞 Свържете се с нас за оглед и актуални наличности.
Особености
Тухла
За контакт:
0877716033
Агенция:
ХУБЧЕВ ПРОПЪРТИС ЕООД
0877707299
ХУБЧЕВ ПРОПЪРТИС ЕООД logo
В imot.bg от 2024 г.
hubchev.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, Редута, ул. Велчо Атанасов 7
http://www.hubchevproperties.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, гр. Нови Искър
Обява: 1b177814806694957

108 000 €
211 229.64 лв.
История на цената
(1 543 €, 3 017.85 лв./m2)

Цената е без ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, гр. Нови Искър

Виж още имоти от София или още Двустайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град София гр. Нови Искър Двустайни апартаменти