Продава 2-СТАЕН
област Смолян, к.к. Пампорово
95 000 €
185 803.85 лв.

(1 159 €, 2 266.81 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Публикувана в 12:33 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 77 пъти.
Площ:
82 m2
Етаж:
4-ти от 4
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Не е въведен в експлоатация

Описание на имота:

За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 484 или 02 425 68 46 и цитирайте референтния номер на имота: Sml 90220.

Отговорен брокер: адв. Зоя Бенкова

Предлагаме за продажба двустаен апартамент в комплекс Laplandia, разположен в сърцето на Пампорово един от най-предпочитаните планински курорти в България. Имотът се намира само на 150 метра от лифт-станция Студенец , на главния път Пловдив Смолян, на около 260 км от София и на около 80 км от Пловдив.

Районът е известен с мек климат, над 100 слънчеви дни през зимата и отлични условия за ски спортове, както и за целогодишен туризъм колоездене, разходки, лов и риболов сред чист въздух и гъсти борови гори.

Апартаментът е разположен на четвърти етаж и предлага обща площ от 82.96 кв.м, от които 66 кв.м чиста площ и 16.96 кв.м общи части, както и 1.19% идеални части от земята.

Към имота има прилежащо мазе с площ 7 кв.м, разположено на същия етаж.

Жилището е комфортно и функционално разпределено:
входно антре
дневна с трапезария и кухненски кът
спалня
баня с тоалетна

Отоплението е решено с електрически радиатори и камина, създаващи уютна атмосфера през зимните месеци.

Затвореният комплекс Laplandia е построен през 2006 г. и предлага спокойна и комфортна жилищна среда за собствениците и техните гости. Сградата разполага с асансьор и портиер, осигуряващи удобство и сигурност.

Комплексът се отличава с отлична локация с лесен достъп до ски пистите в район Студенец, както и с красива природа и впечатляващи панорамни гледки.