Продава 2-СТАЕН
област Търговище, гр. Попово
93 048 €
181 986.07 лв.

(1 208 €, 2 362.64 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 10:46 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 60 пъти.
Площ:
77 m2
Етаж:
1-ви от 6
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

Двустаен апартамент в ново строителство гр. Попово
Агенция Иванова ООД предлага за продажба двустаен апартамент в нова жилищна сграда на изключително комуникативно място в непосредствена близост до центъра на град Попово.
За имота
Апартаментът се намира на първи етаж с обща площ 77.54 м² и изложение юг-изток.
Разпределение:
Дневна
Спалня
Баня/WC
Антре
Килер
Плочник 5.54 м²
Строителство и завършеност
Сградата е с разрешение за строеж февруари 2026 г. Апартаментът се предава в груб строеж по БДС.
Изпълнено в апартамента:
Стени и тавани машинна мазилка
Подове замазки
Балкон обмазна хидроизолация, замазка с наклон и мразоустойчив гранитогрес
Дограма Rehau 6-камерен PVC профил с троен стъклопакет
Входна врата стандартна блиндирана
ВиК полипропиленови тръби PN16/PN20, топлоизолация на открити участъци, водомери с опция за дистанционно отчитане, канализация PVC до тапи
Ел. инсталация до тапи
Вентилация PVC тръби с отвеждане над покрива; кухня с двойни сифонни коминни тела
Общи части:
Стени и тавани шпакловани и боядисани
Коридори гранитогрес
Стъпала травертин
Гаранционни срокове
Конструкция 10 години
Хидроизолация 7 години
Вътрешни инсталации 7 години
СМР и довършителни работи 5 години
Паркиране
При желание можете да закупите подземно или надземно паркомясто продава се отделно.
Възможност за разсрочено плащане на вноски по индивидуална договореност.
Имотът се намира в централната част на град Попово с отлична транспортна достъпност и развита инфраструктура наоколо.