Продава 2-СТАЕН
област Благоевград, гр. Сандански
99 000 €
193 627.17 лв.

(1 500 €, 2 933.75 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 21:31 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 148 пъти.
Площ:
66 m2
Етаж:
3-ти от 5
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

🏡 ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР

Без комисионна! Представяме Ви двустаен апартамент в новострояща се жилищна сграда, съчетаваща модерна архитектура, функционални разпределения и отлична локация.

📍 Локация:
Имотът се намира в комуникативен и предпочитан район с бърз достъп до централни части на града, градски транспорт, магазини, училища и зелени площи.

без комисионна
правилни форми и функционално разпределение
светли помещения
висок клас строителство
отличен избор както за живеене, така и за инвестиция

🏢 Сграда:
Модерна жилищна сграда с луксозни общи части, асансьор и контролиран достъп.

📅 Очакван Акт 16:
Край на 2026 година.

🚗 Възможност за:
паркомясто
гараж

📞 За повече информация и актуални наличности:
Свържете се с нас.
Може да разгледате предлаганите от нас апартаменти на следния линк:https://park-side.bg/
Особености
Тухла
Асансьор
За контакт:
0895433904
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Благоевград, гр. Сандански
Обява: 1b177809610091897

99 000 €
193 627.17 лв.
История на цената
(1 500 €, 2 933.75 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Благоевград, гр. Сандански

Виж още имоти от гр. Сандански или още Двустайни Апартаменти в гр. Сандански, Благоевград
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Благоевград гр. Сандански Двустайни апартаменти