Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Созопол
95 480 €
186 742.65 лв.

(1 565 €, 3 060.87 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 7:59 на 17 май, 2026 год.
Обявата е посетена 236 пъти.
Площ:
61 m2
Етаж:
Партер от 4
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

Kavaci Hill-Forest and Beach e втория проект на Пиргос инвест 2024 ООД.
Това е проект в който основаната идея е живот в хармонията с природата.
Двете сгради в проекта са съобразени с наличната естествена денивелация на имота, но и разминавайки се както във височина, така и в позиция /напред и назад/, се постига ефект, че за всяка една да се отриват гледки към морето и заобикалящата ги природа.
Разположени на 100 метра от плажната ивица на къмпинг Каваци и сгушени между 30-годишни борове, апартаментите в сградите предлагат комфорт и качество на обитаване. Конкретно Ап.1 е партерен. Изложението е Юг, Югоизток. Цената е за завършване на тапа като има възможност за довършителни работи по желание на клиента.
Старт строителство - Октомври 2026
Завършен груб строеж и Акт 14 - Февруари 2027
Изпълнени довършителни работи и Акт 15 - Юни 2027
Разрешение за ползване и Акт 16 - Август 2027
Бъдещите собственици ще имат възможност за възлагане на довършителни работи до ключ по индивидуален проект и преференциални цени за материали и труд или оптимално базисно доплащане за довършване по еталон и мостра предложена от Възложителя.
Особености
Тухла
Асансьор
С паркинг
За контакт:
0884266330
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Созопол
Обява: 1b177808894779158

95 480 €
186 742.65 лв.
История на цената
(1 565 €, 3 060.87 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Созопол

Виж още имоти от гр. Созопол или още Двустайни Апартаменти в гр. Созопол, Бургас
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Бургас гр. Созопол Двустайни апартаменти