Продава 2-СТАЕН
град Добрич, Дружба 1
79 999 €
156 464.44 лв.

(1 194 €, 2 335.26 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:09 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 111 пъти.
Площ:
67 m2
Етаж:
4-ти от 13
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
ПК, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

**АПАРТАМЕНТ - ДРУЖБА 1 - 79 999 евро!!**

Агенция FLORA ESTATE има удоволствието да представи на Вашето внимание АПАРТАМЕНТ, разположен в кв.ДРУЖБА 1, гр. Добрич.

Площ от 67 кв.м;

Етаж - 3ти, с АСАНСЬОР;

Изложение - изток/север;

Разпределение: Г-образен коридор, хол, спалня, трапезария-кухня, санитарно помещение, тераса с достъп от хол и спалня.

С прилежаща изба;

Апартаментът е климатизиран с модел FUJITSU GENERAL, с ПВЦ дограма във всички помещения.

ИМОТЪТ Е В ЧУДЕСЕН ТЪРГОВСКИ ВИД И СЕ ПРЕДЛАГА ОБЗАВЕДЕН и ОБОРУДВАН с наличното на снимките обзавеждане и уреди!

Сграда с контролиран достъп, ОДОБРЕНА ЗА САНИРАНЕ, с два асансьора и видеонаблюдение в общите части.

ЖИЛИЩЕТО се намира в спокоен и предпочитан за живеене квартал, само на 15 минути пешеходно разстояние от центъра на града, в близост до училища, детски градини, търговски центрове и вериги.

ОБЯВЕНА ЦЕНА - 79 999 евро!
При сериозен интерес цената подлежи на преговори.

За повече информация и оглед не се колебайте да се свържете с нас на телефон

+359885884529.

FLORA ESTATE ще открие Вашия цветен и мечтан дом!
Особености
ПК
Асансьор
С паркинг
Обзаведен
Контрол на достъпа
За контакт:
0885884529
Агенция:
ФЛОРА ЕСТЕЙТ
0885884529
ФЛОРА ЕСТЕЙТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2022 г.
jeni_76.imot.bg
Адрес:
област Добрич, гр. Добрич, ул.,,Ген. Киселов' 3, ет.3
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Добрич, Дружба 1
Обява: 1b177796498288386

79 999 €
156 464.44 лв.
История на цената
(1 194 €, 2 335.26 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Добрич, Дружба 1

Виж още имоти от Добрич или още Двустайни Апартаменти в Добрич

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Добрич Дружба 1 Двустайни апартаменти