Продава 2-СТАЕН
град Благоевград, Широк център
82 000 €
160 378.06 лв.

(1 302 €, 2 546.49 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 15:46 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 118 пъти.
Площ:
63 m2
Етаж:
3-ти от 5
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Предлагаме за продажба функционален двустаен апартамент, разположен в нова, модерна сграда с асансьор, на трети жилищен етаж.

Жилището е с площ от 63 кв.м и се отличава с удобно и практично разпределение, включващо: входно антре, просторна всекидневна с кухненски бокс, спалня, баня със санитарен възел и тераса.

Имотът се намира на изключително комуникативна локация - бул. Васил Левски , срещу Владивес , на пешеходно разстояние от идеалния център на града. В непосредствена близост са разположени училища, детски градини, магазини, заведения и всички необходими удобства за комфортно ежедневие.

Към имота има възможност за закупуване на паркомясто, което допълнително увеличава удобството и стойността му.

Апартаментът е подходящ както за живеене, така и за инвестиция с цел отдаване под наем, благодарение на отличната си локация и функционално разпределение. Обява с реф. 7798
Особености
Тухла
Асансьор
За контакт:
0893626441
Брокер:
Владислав Ангелов
0893626441
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
СИТИ ПРОПЪРТИС
073 88 75 75
СИТИ ПРОПЪРТИС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2011 г.
cityproperties.imot.bg
Адрес:
област Благоевград, гр. Благоевград, бул. Св. св. Кирил и Методий 6
http://city-properties.eu
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Благоевград, Широк център
Обява: 1b177789878320014

82 000 €
160 378.06 лв.
(1 302 €, 2 546.49 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Благоевград, Широк център

Виж още имоти от Благоевград или още Двустайни Апартаменти в Благоевград

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Благоевград Широк център Двустайни апартаменти