Продава 2-СТАЕН
град Пазарджик, Руски
62 500 €
122 239.38 лв.

(962 €, 1 881.51 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 13:52 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 152 пъти.
Площ:
65 m2
Етаж:
Партер от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

🏡 Алегра Имоти предлага на Вашето внимание двустаен партерен апартамент, в близост до църквата Света Богородица . Имотът е подходящ както за живеене, така и за инвестиция или отдаване под наем! 💼🔑

📐 Основни характеристики:
🏢 Етаж: партер от 6-етажна сграда
🛗 Сграда с асансьор
📏 Обща площ: 65 кв.м.
📐 Чиста жилищна площ: 55 кв.м.

🛋️ Разпределение:
Коридор 🚪
Просторна всекидневна с кухненски кът 🍽️
Комфортна спалня с излаз към веранда/тераса 🌿
Баня с тоалетна 🚿

🏗️ Състояние:
Подови настилки:
o 🟤 Ламиниран паркет в стаите
o 🪨 Гранитогрес в коридора и на терасата
Стени: латекс 🎨
🪟 PVC дограма с троен стъклопакет (К стъкло и 4 сезона) отлична топло- и шумоизолация ❄️☀️
🚪 Монтирани интериорни врати

➡️ Жилището е готово за нанасяне или отдаване под наем!

🌟 Предимства:
Отлична локация спокойствие и същевременно близост до централната част на града 🏙️
Партерен етаж удобен достъп, подходящ и за възрастни хора или семейства с деца 👨👩👧
Добра инвестиция с потенциал за доходност 💰
Особености
Тухла
Асансьор
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0893 333 250

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
АЛЕГРА ИМОТИ
0893333250
АЛЕГРА ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
alegraimoti.imot.bg
Адрес:
област Пазарджик, гр. Пазарджик, ул. Ген Гурко 10
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Пазарджик, Руски
Обява: 1b177789197051275

62 500 €
122 239.38 лв.
(962 €, 1 881.51 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пазарджик, Руски

Виж още имоти от Пазарджик или още Двустайни Апартаменти в Пазарджик

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Пазарджик Руски Двустайни апартаменти