Продава 2-СТАЕН
град Велико Търново, Център
Никола Габровски
85 000 €
166 245.55 лв.

(1 288 €, 2 519.11 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:26 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 519 пъти.
Площ:
66 m2
Етаж:
7-ми от 8
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Предлагаме ви възможност за покупка на инвестиционен имот в центъра на Велико Търново. Имотът представлява южна гарсониера с площ от 41кв.м., в тухлена сграда на ул.Никола Габровски , в близост до Нова болница. Състои се от всекидневна с кухненски бокс , малка преходна спалня ,тераса , широк коридор и баня с тоалетна. Към имота се продава и таванска гарсониера с площ 25кв.м. , в отлично състояние , която е и обзаведена . При евентуално отдаване под наем за дългосрочно , двете жилища могат да носят пасивен доход от около 400 евро.
Особености
Тухла
Асансьор
Обзаведен
За контакт:
0882555646
Брокер:
Георги Лалов
0882555646
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ТЪРНОВО БРОКЕРС
0882555646
ТЪРНОВО БРОКЕРС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2015 г.
tarnovobrokers.imot.bg
Адрес:
област Велико Търново, гр. Велико Търново, ул.Възрожденска 1 А
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Велико Търново, Център
Никола Габровски
Обява: 1b177789038457453

85 000 €
166 245.55 лв.
История на цената
(1 288 €, 2 519.11 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Велико Търново, Център, Никола Габровски

Виж още имоти от Велико Търново или още Двустайни Апартаменти във Велико Търново

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Велико Търново Център Двустайни апартаменти