Продава 2-СТАЕН
град Габрово, Трендафил 1
66 000 €
129 084.78 лв.

(917 €, 1 793.50 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:15 на 2 май, 2026 год.
Обявата е посетена 150 пъти.
Площ:
72 m2
Етаж:
2-ри от 6
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Представяме Ви уширен двустаен апартамент, находящ се в кв. Трендафил 1- гр. Габрово.
Жилището е с площ от 72.00 кв.м., разпределени в кухненски бокс с трапезария, хол, спалня, санитарно помещение и голяма южна тераса, обхващаща две от стаите.
Подменена е дограмата и входната врата.Отоплението е посредством климатици.
Намира се на предпочитаният втори жилищен етаж, в близост до всичко необходимо и разполага с паркоместа пред блока.
Имота може да се преустрои и в двуспален апартамент. Продава се с наличното обзавеждане и оборудване.
За повече информация и огледи- Моника Минкова 0887710070
Особености
Панел
Асансьор
С паркинг
Обзаведен
Възможност за дан. кредит
За контакт:
0887710070
Брокер:
Моника Минкова
0887710070
Офис: гр. Габрово, ул.'Скобелевска' 30
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
РЕГЕНТ
0884 800 810; 066 800 850
РЕГЕНТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2004 г.
regent.imot.bg
Адрес:
област Габрово, гр. Габрово, 13, Opalchenska - str.
http://www.regent.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Габрово, Трендафил 1
Обява: 1b177772415214060

66 000 €
129 084.78 лв.
История на цената
(917 €, 1 793.50 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Габрово, Трендафил 1

Виж още имоти от Габрово или още Двустайни Апартаменти в Габрово

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Габрово Трендафил 1 Двустайни апартаменти