Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Приморско
73 000 €
142 775.59 лв.

(1 197 €, 2 341.13 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:37 на 30 април, 2026 год.
Обявата е посетена 224 пъти.
Площ:
61 m2
Етаж:
2-ри от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2012 г.

Описание на имота:

Перфектен летен имот! 2-стаен апартамент на пешеходно разстояние от плажа в Приморско.
Жилището е напълно обзаведено и готово за ползване, като разполага със следното разположение:

- Входно антре
- Уютна спалня
- Светла всекидневна с кухненски кът
- Модерна баня с дух кабина
- Тераса

Апартаментът е функционално разпределен и подходящ както за лично ползване, така и за отдаване под наем през летния сезон.
Отлична локация в близост до морето, магазини и заведения.

За повече информация позвънете на тел. 0896 861 718 - Габриела Ангелова
Особености
Тухла
Асансьор
Обзаведен
За контакт:
0896861718
Агенция:
ЛУКСОР ЕСТЕЙТ
0890 321 323
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2019 г.
luxorestate.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Царево, ул. Александър Стамболийски 5
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Приморско
Обява: 1b177754182741200

73 000 €
142 775.59 лв.
История на цената
(1 197 €, 2 341.13 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Приморско

Виж още имоти от гр. Приморско или още Двустайни Апартаменти в гр. Приморско, Бургас
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Бургас гр. Приморско Двустайни апартаменти