Продава 2-СТАЕН
област Ловеч, гр. Луковит
72 250 €
141 308.72 лв.

(850 €, 1 662.46 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 15:38 на 31 март, 2026 год.
Обявата е посетена 447 пъти.
Площ:
85 m2
Етаж:
1-ви от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
Лок.отопл.
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

ПРОМОЦИОНАЛНА ЦЕНА 850 евро / кв.м., валидна до 30 април 2026г.

Прордават се три апартамента в центъра на гр.Луковит с чиста площ 71кв.м., 85 кв.м. и 89 кв.м. в сграда тухлено строителство с издаден Акт 16 на промоционална цена от 850 за кв.м. за чиста площ, общи части на сградата не се заплащат.

През 2023-2024 г. са извършени редица подобрения:
- нова термофасада
- нова немска дограма висок клас с шумоизолация и четирисезонен стъклопакет
- стилни италиански входни врати
- изцяло подменени ел. и ВиК инсталации

Апартаменти се предлагат на степен шпакловка и замазка, което дава възможност на бъдещите собственици да реализират интериора изцяло по свой вкус и предпочитания.

Само на 2 минути пеша от Община Луковит.

В непосредствена близост до училища, модерни спортни съоружения, супермаркети, аптеки и медицински центрове, централен площад, градска градина и река.

За повече информация и огледи не се колебайте, обадете се на тел. и 088 637 57 96
Особености
Тухла
С паркинг
За контакт:
0886375796
Агенция:
ТОП ИМОТИ - ВТ
0886375796
ТОП ИМОТИ - ВТ logo
В imot.bg от 2025 г.
topimoti-vt.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ж.к.Младост-1
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Ловеч, гр. Луковит
Обява: 1b177496070061130

72 250 €
141 308.72 лв.
История на цената
(850 €, 1 662.46 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Ловеч, гр. Луковит

Виж още имоти от гр. Луковит или още Двустайни Апартаменти в гр. Луковит, Ловеч
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Ловеч гр. Луковит Двустайни апартаменти