Translations in other languages:
All real estate ads published on imot.bg have been translated into English and published on the partner site
Получихте нова обява по филтър





Промяна на цена на наблюдавана обява


стара цена
нова цена
imot.bg – обяви за продажби и наеми на имоти
Сайт за имоти №1
Translations in other languages:
All real estate ads published on imot.bg have been translated into English and published on the partner site
ДОБАВИ ОБЯВА Редакция на обява
Начало Добави обява Търсене Агенции Новини Кредити Вход / Регистрация
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Несебър
74 000 €
144 731.42 лв.

(1 542 €, 3 015.89 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 20:33 на 26 февруари, 2026 год.
Обявата е посетена 165 пъти.
Площ:
48 m2
Етаж:
3-ти от 5
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:


ID 34182004
Цена: 74 000 евро
Населено място: Несебър, кв. Аурелия
Стаи: 2
Обща площ: 48 кв.м
Етаж: 2
Такса поддръжка: няма
Етап на строителство: въвеждане в експлоатация май 2026 г.
Плащане: 2000 евро депозит, 100% при подписване на нотариален акт.

Имотът се намира в гр. Несебър, кв. Аурелия, в непосредствена близост до морето само на 230 метра от плажа. Завършването на строителството е планирано за май 2026 г. Апартаментът се предава от инвеститора с завършен ремонт.

La Mer Gold Residence е модерен жилищен комплекс, разположен в един от най-уютните кътчета на българското Черноморие Несебър. Комплексът съчетава изискан архитектурен стил, висок комфорт и отлично местоположение на около 200 м от пясъчния плаж и лазурния бряг на Черно море.

Проектът е подходящ както за целогодишно живеене, така и за почивка, като предлага спокойна, уединена и уютна атмосфера. Сред предимствата са близостта до морето, затворена охраняема територия с видеонаблюдение, паркоместа за собствениците, стилно и съвременно оформление както на общите части и интериора, така и на фасадата, както и развита инфраструктура наоколо ресторанти, магазини, зони за разходка и транспорт.

Несебър е уникално съчетание на древност и съвременност, разположено на живописното Черноморско крайбрежие. Историческата част на града се намира на полуостров и е включена в списъка на световното културно наследство на ЮНЕСКО. Тесните калдъръмени улички, старинните каменни къщи, църквите от византийската епоха и уютните дворчета създават неповторима атмосфера, в която се усеща духът на вековете.

Несебър е не само музей на открито, но и модерен курорт с развита инфраструктура. В новата част на града има жилищни комплекси, хотели, ресторанти, магазини и плажове с мек златист пясък. Тук има всичко необходимо както за спокоен отдих, така и за активен живот през цялата година.

Градът е известен с чистото море, благоприятния климат и богатата културна програма. През лятото се провеждат фестивали, концерти, народни празници и изложби. А близостта до най-големия курорт Слънчев бряг прави Несебър изключително удобен както за туризъм, така и за постоянно живеене. Разстояние до летище Бургас 23 км, до летище Варна 102 км.
Особености
Тухла
За контакт:
056918373
Агенция:
ОАЗИС
056 918 373
ОАЗИС  logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2019 г.
oazisinvestimot1.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Несебър, ул. Отец Паисий 27
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Несебър
Обява: 1b177213079061091

74 000 €
144 731.42 лв.
(1 542 €, 3 015.89 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Несебър

Виж още имоти от гр. Несебър или още Двустайни Апартаменти в гр. Несебър, Бургас
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Бургас гр. Несебър Двустайни апартаменти
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ | SMS КОДОВЕ | ПОМОЩ | ОБЩИ УСЛОВИЯ | РЕКЛАМА | ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ | КАРТА НА САЙТА |
Резон Медия | Автомобили | Работа | Новини | Обяви 2002-2026 ® Copyright imot.bg
© imot.bg ползва и препоръчва хостинг услугите на Bulinfo.net
Следвайте ни в: