Продава 2-СТАЕН
град София, Дружба 1
174 990 €
342 250.69 лв.

(2 734 €, 5 347.24 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 14:53 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 15766 пъти.
Площ:
64 m2
Етаж:
2-ри от 6
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1970 - 1979 г.

Описание на имота:

Продавам двустаен апартамент, разположен в предпочитаната част на квартал Дружба 1 район с отлична инфраструктура и бърз достъп до центъра на града. Имотът се намира на втори етаж в добре поддържана сграда и е с площ от 64 кв.м, функционално разпределени за максимален комфорт.
Апартаментът е саниран, с подменена PVC дограма и обновени щрангове.Отоплението е на ТЕЦ, а входът на сградата е поддържан и с контролиран достъп.
Локацията е сред основните предимства на имота в непосредствена близост се намират метростанция, пазар, детска градина, зелени площи и множество удобства за ежедневието.Имотът е отличен избор както за собствено ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем, благодарение на добрата си позиция и комуникативност.
Особености
Панел
За контакт:
0878138383
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, Дружба 1
Обява: 1b177125403184944

174 990 €
342 250.69 лв.
История на цената
(2 734 €, 5 347.24 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Дружба 1

Виж още имоти от София или още Двустайни Апартаменти в София

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град София Дружба 1 Двустайни апартаменти