Продава 2-СТАЕН
област Перник, гр. Радомир
63 900 €
124 977.54 лв.

(968 €, 1 893.24 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 14:53 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 205 пъти.
Площ:
66 m2
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация
Особености
Панел
За контакт:
0894928629
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Перник, гр. Радомир
Обява: 1b176572388715826

63 900 €
124 977.54 лв.
История на цената
(968 €, 1 893.24 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
0894928629
/Частно лице/ Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Перник, гр. Радомир

Виж още имоти от гр. Радомир или още Двустайни Апартаменти в гр. Радомир, Перник
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Перник гр. Радомир Двустайни апартаменти