Продава 2-СТАЕН
област София, гр. Елин Пелин
102 990 €
201 430.93 лв.

(1 981 €, 3 874.50 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Коригирана в 17:27 на 6 март, 2026 год.
Обявата е посетена 4745 пъти.
Площ:
52 m2
Етаж:
2-ри от 4
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

Представяме Ви двустаен апарамент, находящ се в новострояща се малка бутикова сграда в гр. Елин Пелин, с акт 14, намира се до стадиона
Апартамента А5 се намира на втори етаж и се състои от предверие, дневна, спалня, баня и килер.
Апартаментите ще бъдат завършени на мазилка и подова замазка, входна блиндирана врата, монтирани ключове/контакти, луксозни общи части.
Разполагаме с двустайни и тристайни апартаменти.
Формат Строй ООД e доказан строител с богат опит. Ние гарантираме качествено строителство на отлични цени
Особености
Тухла
Асансьор
С паркинг
За контакт:
0893002882
Строителна фирма:
ФОРМАТ СТРОЙ
0893 002882
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2022 г.
formatstroy.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр. София, Цариградски комплекс, бл. 284
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област София, гр. Елин Пелин
Обява: 1b176214948015749

102 990 €
201 430.93 лв.
История на цената
(1 981 €, 3 874.50 лв./m2)

Цената е без ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област София, гр. Елин Пелин

Виж още имоти от гр. Елин Пелин или още Двустайни Апартаменти в гр. Елин Пелин, София
Обяви за имоти Продажби област София гр. Елин Пелин Двустайни апартаменти