Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
70 000 €
136 908.10 лв.,, Продава 2-СТАЕН, област Пазарджик, с. Звъничево
Площ: 70 кв.м, Агенция, Етаж: 2-ри от 2, Тухла, Въведен в експлоатация 2020 г.,
Продава 2-СТАЕН
област Пазарджик, с. Звъничево
Виж карта
70 000 €
136 908.10 лв.
(1 000 €, 1 955.83 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 10:39 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена
37
пъти.
Площ:
70 m
2
Етаж:
2-ри от 2
Строителство:
Тухла,
Въведен в експлоатация
2020 г.
Моята бележка
(видима само за Вас)
Моята оценка
(видима само за Вас)
Съобщи за нередност
и блокирай Агенцията
19:55 ч., 23.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
19:55 ч., 23.05.2026
Описание на имота:
Агенция за недвижими имоти LORDEN продава двустаен апартамент състоящ се от всекидневна с тераса, спалня, коридор и баня с тоалетна. Намира се в масивна жилищна сграда в село Звъничево. Самостоятелни партиди за ток и вода.
Особености
Тухла
С паркинг
Обзаведен
За контакт:
0897850527
Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ЛОРДЕН
0897850527
В imot.bg
от 2023 г.
lorden.imot.bg
Още оферти:
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Наема
Адрес:
област Пазарджик, гр. Пазарджик, гр.Пазарджик, ул.Константин Величков 12
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
)
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО
Съгласявам се с
общите условия
и
политики за защита на личните данни
Продава 2-СТАЕН
област Пазарджик, с. Звъничево
Обява: 1b176095817574412
70 000 €
136 908.10 лв.
История на цената
(1 000 €, 1 955.83 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
0897850527
Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА
Сподели:
ЛОРДЕН
В imot.bg
от 2023 г.
lorden.imot.bg
Местоположение:
област Пазарджик, с. Звъничево
Виж още
имоти от с. Звъничево
или
още Двустайни Апартаменти в с. Звъничево, Пазарджик
Още обяви в imot.bg
Продава 2-СТАЕН
66 000 €
129 084.78 лв.
(70 кв.м)
област Пазарджик с. Звъничево
Продава 2-СТАЕН
68 000 €
132 996.44 лв.
(65 кв.м)
област Пазарджик с. Звъничево
Продава 2-СТАЕН
59 500 €
116 371.89 лв.
(70 кв.м)
област Пазарджик с. Звъничево
Продава 2-СТАЕН
80 000 €
156 466.40 лв.
(68 кв.м)
област Пазарджик гр. Велинград
Още обяви в imot.bg от ЛОРДЕН
Виж всички
Продава 2-СТАЕН
73 600 €
143 949.09 лв.
(67 кв.м)
област Пазарджик гр. Велинград
Продава ПАРЦЕЛ
84 260.90 €
164 800 лв.
(13734 кв.м)
област Пазарджик с. Мало Конаре
Продава ПАРЦЕЛ
23 000 €
44 984.09 лв.
(757 кв.м)
област Пазарджик гр. Ветрен
Продава КЪЩА
100 000 €
195 583.00 лв.
(64 кв.м)
област Пазарджик с. Хаджиево
Продажби
област Пазарджик
с. Звъничево
Двустайни апартаменти
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: