Translations in other languages:
All real estate ads published on imot.bg have been translated into English and published on the partner site
Получихте нова обява по филтър





Промяна на цена на наблюдавана обява


стара цена
нова цена
imot.bg – обяви за продажби и наеми на имоти
Сайт за имоти №1
Translations in other languages:
All real estate ads published on imot.bg have been translated into English and published on the partner site
ДОБАВИ ОБЯВА Редакция на обява
Начало Публикуване Търсене Нови сгради Агенции Новини Кредити + Още... Моят имот
Продава 2-СТАЕН
област Добрич, гр. Балчик
60 000 €
117 349.80 лв.

(833 €, 1 629.21 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 9:52 на 27 октомври, 2025 год.
Обявата е посетена 1539 пъти.
Площ:
72 m2
Етаж:
1-ви от 3
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2011 г.

Описание на имота:


Двустаен инвестиционен апартамент за продажба, гр. Балчик
Предлагаме Ви за продажба просторен двустаен апартамент на две нива в град Балчик.

На обща площ от 72.30 кв.м са разположени:
етаж 1:
- уютна спалня с площ от 12.41 кв.м;
- функционален дрешник с площ от 1.86 кв.м;
- антре и коридор с площ около 3.50 кв.м и стълбище към втория етаж;
- просторна баня и тоалетна в едно помещение с площ от 3.63 кв.м.
етаж 2:
- просторна и светла всекидневна с кухненски бокс и трапезария с площ от 20 кв.м и излаз към открита тераса;
- килер с площ от 2.09 кв.м;
- открита тераса с площ от 4 кв.м и достъп от всекидневна.

Апартаментът се намира на първи и втори етаж в семеен комплекс от затворен тип с басейн, барбекю, аранжиран двор и панорамна тераса. Изложението на апартамента е северно, което го прави комфортен през летния сезон, но и достатъчно топъл за пребиваване и през другите месеци. Предлага се напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за комфортно пребиваване и във вида от снимките.
Жилището има функционално пространствено разпределение. Стаите на апартамента не са преходни и достатъчно просторни. Имотът се отоплява/охлажда с климатици. Изграждането на имота е изпълнено с използване на качествени материали, поставена е PVC дограма. Прозорците на второто ниво на жилището са от френски тип, което осигурява още повече естествена светлина във всекидневната. Подовите настилки са от теракотa. Обзавеждането и оборудването на апартамента са почти нови. Кухненският бокс е напълно оборудван: готварска печка, абсорбатор, микровълнова, съдомиялна и перална машини. Има и много удобен за използване вграден килер. От всекидневната има достъп към просторна открита тераса. От първото ниво, където се намира спалнята и санитарното помещение има стълбище с монтирано допълнително осветление, което води към втория етаж.
Самата сграда е триетажна. Представлява малък семеен комплекс с около 15 апартамента. Има контролиран достъп. Санирана е, има и външна изолация. Общите части на кооперацията са в добро поддържано състояние. Има окабеляване за СОТ и интернет. До комплекса има възможност за паркиране. Таксата поддръжка е 6,5 евро на кв.м годишно, което включва поддръжка на общите части на сградата, озеленен и аранжиран двор с басейн и барбекю. Налична е и обща покривна тераса с чудесна панорамна гледка 180 , която може да се ползва за отдих, забавления и слънчеви бани.
Комплексът се намира в тих и спокоен район на гр. Балчик. В една от най-предпочитаните вилни зони Сборно място. Достъпът до имота е по нормален асфалтиран път. На 3 минути с автомобил е разстоянието до морето и крайбрежната ивица. В района има бензиностанция, магазини, заведения, аптеки, болница. Ботаническата градина в Балчик е на около 800 м. В непосредствена близост до Архитектурно-парков комплекс Дворецът, който е само на 5 минути пеша. Курортен комплекс Албена - 7.5 км, център Златни пясъци - 15 км, Аладжа манастир - 16 км.
Жилището е прекрасно подходящо за закупуване с цел инвестиция и отдаване под наем.
Виж всички обяви в remaxhome.bazar.bg или тук
Особености
Тухла
С паркинг
Интернет връзка
Обзаведен
Контрол на достъпа
Саниран
В затворен комплекс
Възможност за дан. кредит
За контакт:
0899366494
Брокер:
Яна Илиева
0899366494
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
РЕМАКС ХОУМ
0876688999
РЕМАКС ХОУМ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2020 г.
remaxhome.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, бул. Васил Левски 10, ет. 3
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Добрич, гр. Балчик
Обява: 1b175399094159382

60 000 €
117 349.80 лв.
История на цената
(833 €, 1 629.21 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Добрич, гр. Балчик

Виж още имоти от гр. Балчик или още Двустайни Апартаменти в гр. Балчик, Добрич
Още обяви в imot.bg
КОНТАКТИ | SMS КОДОВЕ | СТАТИСТИКА | ПОМОЩ | ОБЩИ УСЛОВИЯ | РЕКЛАМА | ТОП ОФЕРТА | Въпроси и предложения към imot.bg
Резон Медия | Имоти | Автомобили | Работа | Новини | Обяви | Преводи и легализация 2002-2025 ® Copyright imot.bg
© imot.bg ползва и препоръчва хостинг услугите на Bulinfo.net
Следвайте ни в: