Продава 2-СТАЕН
област Габрово, гр. Севлиево
южен комплекс
100 000 €
195 583.00 лв.

(1 786 €, 3 493.11 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Коригирана в 12:58 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 1284 пъти.
Площ:
56 m2
Етаж:
1-ви от 5
Газ:
ДА
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Регент представя на вниманието Ви, един изключително слънчев, светъл двустен апартамент в новопостроена кокетна жилищна сграда. Локацията е прекрасна, предпочитана от млади хора, с добре изградена инфраструктура. Жилището е ситуирано на първи жилищен етаж над магазини, с асансьор, с прекрасни общи части, с ограничен достъп и хидрофор. Разпределението му е следното: разпределителен коридор, всекидневна, малка кухня, спалня, тераса, баня и тоалетна в едно и килер. Апартамента е изцяло ремонтиран, с хубава блиндирана врата, интериорни врати, изградена ВИК и ел. инсталациии, газифициран е с отоплителна система, два климатика. Навсякъде стените са със финна шпакловка и латекс, подът в коридорът е с гранитогрес, а стаите са със ламиниран паркет. Банята е в завършен вид с висококачествен фаянс и теракота, санитария и обзавеждане за баня. Апартамента е топъл с ниски разходи за газ и ел. енергия.
Особености
Тухла
Асансьор
За контакт:
0884119155
Брокер:
Семра Юнузова
0884119155
Офис: офис Севлиево
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
РЕГЕНТ
0884 800 810; 066 800 850
РЕГЕНТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2004 г.
regent.imot.bg
Адрес:
област Габрово, гр. Габрово, 13, Opalchenska - str.
http://www.regent.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Габрово, гр. Севлиево
южен комплекс
Обява: 1b167697631256827

100 000 €
195 583.00 лв.