Продава 2-СТАЕН
град Габрово, Център
92 000 €
179 936.36 лв.

(1 438 €, 2 812.48 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Коригирана в 22:13 на 17 май, 2026 год.
Обявата е посетена 679 пъти.
Площ:
64 m2
Етаж:
2-ри от 7
Газ:
ДА
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Двустаен апартамент близо до централна градска част. Основно ремонтиран. Спалня, хол, голяма кухня, прекрасна баня с помещение за пералня, две тераси и най голямото мазе към апартамента. Подовете са с ламинат, боядисано, готово за живеене .A-20122365
Особености
Панел
Асансьор
С паркинг
Интернет връзка
Саниран
За контакт:
066/866006
Агенция:
СДЕЛКА
066/866006, 0897/99 95 95
СДЕЛКА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2008 г.
sdelka.imot.bg
Адрес:
област Габрово, гр. Габрово, ул.Янтра 1, над магазин А1
http://sdelka-bg.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Габрово, Център
Обява: 1b164492752074549

92 000 €
179 936.36 лв.
(1 438 €, 2 812.48 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Габрово, Център

Виж още имоти от Габрово или още Двустайни Апартаменти в Габрово

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Габрово Център Двустайни апартаменти