Продава 1-СТАЕН
град Враца, Център
60 800 €
118 914.46 лв.

(1 600 €, 3 129.33 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 15:47 на 23 май, 2026 год.
Обявата е посетена 19 пъти.
Площ:
38 m2
Етаж:
3-ти от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

БЕЗ КОМИСИОННА

Представяме Ви едностаен апартамент в новострояща се сграда във Враца, проект на доказан инвеститор, съчетаващ модерна визия, качествено строителство и функционални разпределения. Сградата предлага едностайни, двустайни и тристайни апартаменти, гаражи и складови помещения, с висок клас на изпълнение и отлична локация.

Жилището е с застроена площ от 34,10 кв.м. и 38 кв.м. с общи части.
Функционално разпределени в: входно антре, светла всекидневна с кухненски бокс и спален кът, както и баня с тоалетна.

Апартаментът е с източно изложение, което осигурява приятна сутрешна светлина и комфорт през целия ден. Френските прозорци допринасят за усещането за простор, като правят имота изключително светъл, топъл и уютен отличен избор както за живеене, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.

В сградата се предлагат:

✔ Едностайни апартаменти идеални за инвестиция, отдаване под наем или първи дом
✔ Двустайни апартаменти практично и функционално решение за семейства и млади двойки
✔ Тристайни апартаменти простор, комфорт и удобство за цялото семейство
✔ Апартаменти със собствен двор усещане за къща в града, повече лично пространство, комфорт и удобство за семейства с деца, домашни любимци или хора, ценящи спокойствието
✔ Мезонети впечатляващи жилища на две нива, предлагащи простор, модерна визия и усещане за лукс

На разположение са още:

✔ Единични и двойни гаражи