Продава 1-СТАЕН
град София, Медицинска академия
ул. Св. Георги Софийски
180 000 €
352 049.40 лв.

(4 000 €, 7 823.32 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:28 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 292 пъти.
Площ:
45 m2
Етаж:
Партер от 6
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1940 - 1949 г.

Описание на имота:

Топмясто, непосредствено до спиркта на метрото и срещу Баня Мадара. Жилището се намира в хубава тухлена сграда от 1943 г, на партерен етаж с хубав вход. Състои се от вестибюл с преход към стая, самостоятелна кухня с балкон, баня с тоалетна и малък коридор. Жилището е за ремонт, настилките са паркет и мозайка. Отоплението е на ТЕЦ. Подходящ е както за живеене, така и за офис, кантора, кабинет поради близостта до Медицински университет, Медицинска академия, както и до болница Пирогов. За контакти: 0879478052 - Марияна Попова
Особености
Тухла
Контрол на достъпа
За контакт:
0879478052
Агенция:
АСТЕНА
0879478052, 0887527877
АСТЕНА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2002 г.
astena.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул. Христо Белчев 21
http://astena.imot.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 1-СТАЕН
град София, Медицинска академия
ул. Св. Георги Софийски
Обява: 1a177866089922987

180 000 €
352 049.40 лв.
История на цената
(4 000 €, 7 823.32 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Медицинска академия, ул. Св. Георги Софийски

Виж още имоти от София или още Едностайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град София Медицинска академия Едностайни апартаменти