Продава 1-СТАЕН
област Варна, гр. Бяла
55 000 €
107 570.65 лв.

(724 €, 1 416.02 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 17:24 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 113 пъти.
Площ:
76 m2
Етаж:
2-ри от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

iBG PROPERTY предлага на Вашето внимание
https://ibg-property.com/

Реф. 3351

Без такса поддръжка.

Голям, просторен, едностаен апартамент - реално делим на двустаен.

В цената на имота е включено преграждането и оформянето на двустаен апартамент.

Жилището се намира на 2-ри етаж и има застроена площ от 56 кв.м. и обща площ от 72 кв.м.
Вмомента се състои от едно голямо помещение което може да бъде разделено на всекидневна и отделна спалня.
Апартамента е с южно изложение и разполага с балкон.
Имота е изключително подходящ за покупка с цел инвестиция - отдаване под наем или собствено ползване.

Сградата е въведена в експлоатация (Акт 16) и разполага с асансьор и собствен паркинг.
Намира се на първа линия до самия плаж и морето.
В радиус от 150-200 метра има няколко хранителни магазина и ресторанта.

iBG Property е агенция за недвижими имоти с богат опит на пазара. Нашите служители са на разположение за огледи, консултация и съвети в сферата на инвестициите в недвижими имоти. Офисът ни е разположен в централната туристическа част на град Варна на улица ''Шипка'' 29
Особености
Тухла
Асансьор
С паркинг
Саниран
В затворен комплекс
За контакт:
0884857708

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Иван Братоев
0884857708
Офис: Варна,улица Шипка 29
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
АЙБИДЖИ ПРОПЕРТИ
0899927290
АЙБИДЖИ ПРОПЕРТИ  logo