Продава 1-СТАЕН
област Благоевград, гр. Банско
35 000 €
68 454.05 лв.

(875 €, 1 711.35 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:53 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 128 пъти.
Площ:
40 m2
Етаж:
Партер от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2023 г.

Описание на имота:

Bansko Estates представя на Вашето внимание студио на отлична локация за продажба в Банско. Имотът се намира на само 5 минути пешеходно разстояние от начална станция на ски лифта.

Студиото има следното разпределение: Входно антре, дневна с кухненски бокс и спален кът, баня с тоалетна и прилежащ двор.

Отделни партиди за ток и вода!

Ниска такса поддръжка!

Отличната локация прави имотът изключително добър за инвестиция с добра възвращаемост!
Особености
Тухла
Асансьор
С паркинг
Видео наблюдение
Контрол на достъпа
За контакт:
0878607740

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Георги Пенев
0878607722
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
БАНСКО ЕСТЕЙТС
02/ 97 33 111
БАНСКО ЕСТЕЙТС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2008 г.
excelsofia.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр. Банско, ул. Пирин 117 (срещу хотел Кемпински)
http://www.BanskoEstates.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 1-СТАЕН
област Благоевград, гр. Банско
Обява: 1a177850043158049

35 000 €
68 454.05 лв.
История на цената
(875 €, 1 711.35 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Благоевград, гр. Банско

Виж още имоти от гр. Банско или още Едностайни Апартаменти в гр. Банско, Благоевград
Обяви за имоти Продажби област Благоевград гр. Банско Едностайни апартаменти