Продава 1-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Камелия. До Младост
51 000 €
99 747.33 лв.

(1 275 €, 2 493.68 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 17:19 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 1183 пъти.
Площ:
40 m2
Етаж:
Партер от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Продава се просторно студио в Слънчев бряг, разположено на първи етаж в красив, затворен, отлично поддържан и целогодишно функциониращ комплекс с охрана. Комплексът предлага богата инфраструктура за комфортен живот и почивка - басейни, зони за отдих и барбекю, детски и спортни площадки, фитнес, тенис корт и множество други удобства. Плажът се намира само на 600 метра, а в непосредствена близост са супермаркет Младост, магазини, ресторанти, спирки и цялата необходима инфраструктура. Студиото е напълно обзаведено и оборудвано с техника, готово за живеене или отдаване под наем. Има Акт 16.
За контакт:
0893806006

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
БОНЧЕВ ГРУП БГ
0892701532
В imot.bg от 2025 г.
bonchevgroup.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, гр. Поморие, Княз Александър Батенберг 15, ОФИС 1
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 1-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Камелия. До Младост
Обява: 1a177134922791185

51 000 €
99 747.33 лв.
История на цената
(1 275 €, 2 493.68 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, к.к. Слънчев бряг, Камелия. До Младост

Виж още имоти от к.к. Слънчев бряг или още Едностайни Апартаменти в к.к. Слънчев бряг, Бургас
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Бургас к.к. Слънчев бряг Едностайни апартаменти