Translations in other languages:
All real estate ads published on imot.bg have been translated into English and published on the partner site
Получихте нова обява по филтър





Промяна на цена на наблюдавана обява


стара цена
нова цена
imot.bg – обяви за продажби и наеми на имоти
Сайт за имоти №1
Translations in other languages:
All real estate ads published on imot.bg have been translated into English and published on the partner site
ДОБАВИ ОБЯВА Редакция на обява
Начало Добави обява Търсене Агенции Новини Кредити Вход / Регистрация
Продава 1-СТАЕН
град София, Банишора
125 000 €
244 478.75 лв.

(2 604 €, 5 092.98 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Публикувана в 15:24 на 10 февруари, 2026 год.
Обявата е посетена 240 пъти.
Площ:
48 m2
Етаж:
13-ти от 16
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА
Строителство:
ЕПК, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:


За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 452 или 02 425 68 14 и цитирайте референтния номер на имота: Sfa 89333.

Отговорен брокер: Николай Попов

Предлагаме за продажба едностаен апартамент с площ 48.70 кв.м, разположен на 13/16 етаж в масивна ЕПК сграда, построена през 1985 г. Имотът се намира в добре устроената и комуникативна част на кв. Банишора, с бърз достъп до топ центъра на София, метро и основни транспортни връзки.

Жилището е със южно и югоизточно изложение, което осигурява изобилие от естествена светлина през целия ден и разкрива панорамна гледка както към града, така и към планината. Апартаментът е в добро състояние, без обзавеждане отлична възможност за персонализиране според нуждите и вкуса на бъдещия собственик.

Разпределение:
входно антре
дневна
трапезария
отделна кухня
баня с тоалетна
склад
балкон

Отоплението е на ТЕЦ, дограмата е дървена, подовите настилки са с балатум, а стените латекс и тапети. Към имота има прилежащо таванско помещение, което допълва функционалността на жилището.

Локацията е едно от основните предимства на имота в пешеходна близост до метростанция Мария Луиза , спирки на градски транспорт, магазини, заведения, услуги и Централна ЖП гара. Районът предлага удобна градска среда и стабилен интерес, което прави апартамента подходящ както за първи дом, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.

Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота спрямо нашия график и възможностите за достъп до него. Заявете вашето желание за оглед, като се свържете с отговорния за офертата брокер по имейл или телефон.

Резервация на имота
Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за сключване на предварителен и окончателен договор. Свържете се с отговорния брокер за подробна информация относно процедурата на покупка и начините за плащане.

Жилищен кредит
Ние си партнираме с водещите български банки и можем да ви свържем с техните консултанти за информация и кандидатстване за кредит.
...
Особености
ЕПК
За контакт:
0882817452
Брокер:
Николай Попов
0882 817 452
Офис: София, ул. Златен рог 22, ет. 4, офис 7
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС - СОФИЯ
02 425 68 86
БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС - СОФИЯ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2008 г.
novostroitelstvo.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, кв. Лозенец, ул. Златен рог 22, ет. 4, офис 7
http://www.BulgarianProperties.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 1-СТАЕН
град София, Банишора
Обява: 1a177072988529889

125 000 €
244 478.75 лв.
(2 604 €, 5 092.98 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Банишора

Виж още имоти от София или още Едностайни Апартаменти в София
Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 2 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ | SMS КОДОВЕ | ПОМОЩ | ОБЩИ УСЛОВИЯ | РЕКЛАМА | ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ | КАРТА НА САЙТА |
Резон Медия | Автомобили | Работа | Новини | Обяви 2002-2026 ® Copyright imot.bg
© imot.bg ползва и препоръчва хостинг услугите на Bulinfo.net
Следвайте ни в: