Люпко Петрович: Питайте Гриша Ганчев за Бодуров

• съдийство

Сърбинът бе недоволен от съдийството в снощния мач с Царско село

Люпко Петрович: Питайте Гриша Ганчев за Бодуров - 1
Източник: БГНЕС

“Мога да кажа, че Царско село е добър отбор с добри футболисти. Демонстрира добри игри. Победихме силен съперник. Ако Царско село играе така, както през първото полувреме срещу нас, ще затрудни доста отбори'', това заяви старши треньорът на ЦСКА-София Люпко Петрович след победата на неговия отбор срещу Царско село с 3-0.

''Имахме две положения през първото полувреме, контролирахме играта, държахме топката. Не позволявахме на противника да стига до нашата врата. Значи първото полувреме сме играли добре. Всичко беше в наша полза. През второто полувреме трябваше да падне гол, както се и случи. После стана лесно - вкарахме втори и трети гол'', анализира мача Петрович.

“Не бива на наш терен да има такова съдийство. Имаше една чиста дузпа в наша полза. Два пъти ни спряха атаки заради засади. Защо този съдия свири по този начин? Кой му казва как да свири'', негодува сърбинът и постави въпроси относно съдийството..

''Той накрая опропасти всичко. Жал ми е за това нещо, но не мога да си мълча. Съдията трябва да свири 50/50, но не е така'', продължи с темата опитният специалист.

''Засега Бусато държи своето място. Три пъти застава на вратата и три пъти не допуска гол. Как да не е титуляр?”, коментира вратарския пост Люпко Петрович.

Сърбинът говори и по болната тема за феновете, а именно изваждането на капитана Николай Бодуров от отбора: ''За Бодуров трябва да питате него. Лично Гриша Ганчев ще прецени. Не питайте нас, а Бодуров и Гриша Ганчев. Нямаме общи гледни точки''.